HTDD-1800-8M
Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
Whatsapp, Cel: +355696700322/ +355693924742 ose
Tel/ Fax: 003558426 6900
Rrip Gome me dhembeza nga te 2 (dy) anet HTDD-1800-8M, 225 dhembe, 1800mm, qender me qender dhembi 8mm, trashesi totale 8.3mm