DRM01721
Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
Whatsapp, Cel: +355696700322/ +355693924742 ose
Tel/ Fax: 003558426 6900
GUARNICION TERMOSTAT VAJI
OEM CODE:
DRM01721, BMW 17127507983,
PER AUTOMJETET:
BMW 5
BMW 5 (E60)
Engine: Fuel type: KW/PS: Year:
525 i N52 B25 A Petrol 2.5 155kW/211PS 2497ccm 07/2005-03/2010
525 i N53 B30 A Petrol 3.0 155kW/211PS 2996ccm 01/2007-03/2010
530 xi N52 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 03/2007-10/2009
520 i N43 B20 A Petrol 2.0 125kW/170PS 1995ccm 09/2007-12/2009
520 i N43 B20 A Petrol 2.0 120kW/163PS 1995ccm 12/2006-03/2010
520 i M54 B22 (226S1) Petrol 2.2 125kW/170PS 2171ccm 07/2003-03/2010
525 i M54 B25 (256S5) Petrol 2.5 141kW/192PS 2494ccm 09/2003-02/2005
523 i N52 B25 A; N52 B25 B; N52 B25 BE Petrol 2.5 130kW/177PS 2497ccm 10/2004-02/2007
525 i N52 B25 A; N52 B25 B; N52 B25 BF Petrol 2.5 160kW/218PS 2497ccm 03/2005-12/2009
525 xi N52 B25 A Petrol 2.5 160kW/218PS 2497ccm 04/2005-02/2007
523 i N52 B25 A; N52 B25 BE Petrol 2.5 140kW/190PS 2497ccm 03/2007-12/2009
523 i N53 B25 A Petrol 2.5 140kW/190PS 2497ccm 03/2007-12/2009
530 i M54 B30 (306S3) Petrol 3.0 170kW/231PS 2979ccm 12/2001-02/2005
530 i N52 B30 BF; N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 03/2005-03/2007
530 xi N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 09/2004-02/2007
525 i N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 01/2007-03/2010
525 xi N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 03/2007-12/2009
530 i N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 03/2007-12/2009
530 xi N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 02/2007-08/2008
530 i N52 B30 A Petrol 3.0 187kW/254PS 2996ccm 03/2005-03/2010
525 i xDrive N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 09/2008-03/2010
530 i xDrive N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 09/2008-12/2009
530 i N52 B30 BF; N52 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 03/2007-12/2009
540 i N62 B40 A Petrol 4.0 225kW/306PS 4000ccm 03/2007-12/2009
540 i N62 B40 A Petrol 4.0 220kW/299PS 4000ccm 09/2005-02/2007
545 i N62 B44 A Petrol 4.4 245kW/333PS 4398ccm 07/2003-08/2005
550 i N62 B48 B Petrol 4.8 270kW/367PS 4799ccm 09/2005-12/2009
528 i N52 B30 A Petrol 3.0 172kW/234PS 2996ccm 03/2007-12/2009
BMW 5 Touring (E61)
525 i N52 B25 A Petrol 2.5 155kW/211PS 2497ccm 03/2005-05/2010
525 i N53 B30 A Petrol 3.0 155kW/211PS 2996ccm 01/2007-12/2010
530 xi N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 09/2006-09/2008
525 i M54 B25 (256S5) Petrol 2.5 141kW/192PS 2494ccm 06/2004-12/2010
525 i N52 B25 A; N52 B25 B; N52 B25 BF Petrol 2.5 160kW/218PS 2497ccm 03/2005-05/2010
525 xi N52 B25 A Petrol 2.5 160kW/218PS 2497ccm 07/2005-12/2010
523 i N52 B25 A Petrol 2.5 140kW/190PS 2497ccm 03/2007-01/2010
523 i N53 B25 A Petrol 2.5 140kW/190PS 2497ccm 01/2007-12/2010
530 i N52 B30 BF; N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 09/2004-02/2007
530 xi N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 04/2005-02/2007
530 i N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 01/2007-12/2010
530 xi N52 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 03/2007-05/2010
525 i N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 01/2007-12/2010
525 xi N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 01/2007-12/2010
525 i xDrive N53 B30 A Petrol 3.0 160kW/218PS 2996ccm 09/2008-12/2010
530 i xDrive N53 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 09/2008-05/2010
530 i N52 B30 A Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 09/2006-03/2010
545 i N62 B44 A Petrol 4.4 245kW/333PS 4398ccm 06/2004-12/2010
550 i N62 B48 A; N62 B48 B Petrol 4.8 270kW/367PS 4799ccm 07/2005-12/2010
BMW 6
BMW 6 (E63)
630 i N52 B30 BF; N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 09/2004-08/2007
630 i N52 B30 BF; N52 B30 A; N52 B30 B Petrol 3.0 200kW/272PS 2996ccm 09/2007-08/2010
645 Ci N62 B44 A Petrol 4.4 245kW/333PS 4398ccm 09/2003-08/2005
650 i N62 B48 B Petrol 4.8 270kW/367PS 4799ccm 09/2005-08/2010
BMW 6 Convertible (E64)
630 i N52 B30 BF; N52 B30 A; N52 B30 B Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 09/2004-08/2007
645 Ci N62 B44 A Petrol 4.4 245kW/333PS 4398ccm 04/2004-08/2005
BMW 7
BMW 7 (E65, E66, E67)
730 i, Li M54 B30 (306S3) Petrol 3.0 170kW/231PS 2979ccm 03/2003-07/2008
730 i, Li N52 B30 BF; N52 B30 A Petrol 3.0 190kW/258PS 2996ccm 03/2005-08/2008
735 i, Li N62 B36 A Petrol 3.6 200kW/272PS 3600ccm 11/2001-02/2005
740 i, Li N62 B40 A Petrol 4.0 225kW/306PS 4000ccm 03/2005-08/2008
745 i, Li N62 B44 A Petrol 4.4 245kW/333PS 4398ccm 07/2001-03/2005
750 i, Li N62 B48 B Petrol 4.8 270kW/367PS 4799ccm 03/2005-08/2008
760 i, Li N73 B60 A; N73 B60 B Petrol 6.0 327kW/445PS 5972ccm 01/2003-08/2008